ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЂАКА ПРВАКА ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024. ГОДИНУ У ОШ „АЦА АЛЕКСИЋ“ АЛЕКСАНДРОВАЦ

Поштовани родитељи,
у циљу пријављивања Ваших малишана за упис у 1. разред Oсновне школе „Аца Алексић“ обавештавамо Вас да то можете учинити на следећи начин:
• Позивом на телефон 037/ 3552- 151 у периоду од 8:00 до 14:00 часова сваког радног дана, у току је пријављивање.
• У наредном периоду очекујемо и могућност пријављивања Ваше деце путем портала еУправа, о чему ћете бити благовремено обавештени.
Као један од разлога за упис Вашег детета у ОШ „Аца Алексић“ наводимо следеће:
• Рад школе у једној смени,
• Могућност коришћења услуге продуженог боравка, након реализације редовне наставе у школи (матична школа),
• Свако треће и наредно дете у систему школовања добија могућност коришћења бесплатне кухиње и бесплатних уџбеника,
• Од недавно у нашој школи постоје и радионице НТЦ програма (матична школа).
Уколико имате било каква питања везана за упис можете позвати на горе наведени телефон.
Директор школе:
Бојан Милетаковић, проф.