ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЂАКА ПРВАКА ЗА ШКОЛСКУ 2024/2025. ГОДИНУ У ОШ „АЦА АЛЕКСИЋ“

Поштовани родитељи,

у циљу пријављивања Ваших малишана за упис у 1. разред основне школе „Аца Алексић“ обавештавамо Вас да то можете учинити на следећи начин:

• Позивом на телефон 037/ 3552-151 у периоду од 800 до 1400 часова сваког радног дана, у току је пријављивање,
  • У наредном периоду очекујемо и могућност пријављивања Ваше деце путем портала еУправа, о чему ћете бити благовремено обавештени.

Као један од разлога за упис Вашег детета у ОШ „Аца Алексић“ наводимо следеће:

• Рад школе у једној смени,
  • Могућност коришћења услуге продуженог боравка, након реализације редовне наставе у школи (матична школа),
  • Свако треће и наредно дете у систему школовања добија могућност коришћења бесплатне кухиње и бесплатних уџбеника,
  • Од недавно у нашој школи постоје и радионице НТЦ програма (матична школа).

Уколико имате било каква питања везана за упис можете такође позвати на горе наведени телефон.

Директор школе:

Бојан Милетаковић, проф.