СРЕЂЕНО ДВОРИШТЕ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ АЦА АЛЕКСИЋ

Основна школа Аца Алексић има традицију дугу 179 година а ових дана завршавају се радови на поплочавању дела школског дворишта у укупној површини од 700 м2. Директор школе, Михајло Милинчић каже да је средства издвојила локална самоуправа у износу од 1 040 000 динара а радове је изводила фирма ,,Бетон-стил“ власника Радована Мијатовића који је такође помогао у реализацији овог пројекта на чему су му јако захвални ученици, наставници и родитељи. Поред поплочаваља дворишта, урађена је нова ограда око школе и срећен је школски парк, набављене нове клупе и столице за двадесетак учионица, сређена је фискултурна сала. Санирали смо ходнике, заменили дотрајале радијаторе, прекречили готово све спратове. Радови у школи који су у току приводе се крају и очекујемо до прославе јубилеја крајем месеца да буде завршено све што је започето. – закључио је Милинчић. О томе како је изгледало школско двориште пре поплочавање можете видети на фотографијама у прилогу.

Избор