ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ ОБЕЛЕЖЕН У ШКОЛАМА

ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ У ПЛОЧИ И ЈЕЛАКЦУ
Ученици млађих разреда у Плочи су са учитељицом Иваном Богићевић учествовали у квизу Загонетке о воћу и поврћу у стиху. Код куће су направили неколико фигура од воћа и поврћа. Као награду добили су здраве грицкалице и слаткише. Ученици петог разреда су из математике са наставницом Аном Милосављевић правили пано Скупови здравља, док је Стефана правила свој сат здравља. За то време, ученици седмог разреда су са својом разредном Надом Михајловић за све ученике и запослене направили воћну салату.
Ученица првог разреда у Јелакцу поручује:
Здрава храна-сваког дана!

ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ ОБЕЛЕЖЕН У ГОРЊЕМ РАТАЈУ, ДОЊЕМ РАТАЈУ И ТУЛЕШУ

Вредни ђаци ових одељења су правили здраву ужину, сачинили изложбе фигура направљених од воћа и поврћа и разговарали о исхрани и значају здравих стилова живота.
ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ЗДРАВЕ ХРАНЕ -АКТИВНОСТИ УЧЕНИКА ИЗ ПУХОВЦА, ЛЕСКОВИЦЕ, ВЕЛИКЕ ВРБНИЦЕ И ВЕЉЕ ГЛАВЕ
ДАН ЗДРАВЕ ХРАНЕ ИЗ УГЛА ЂАКА ИЗ ПЛЕША И ГРЧАКА