САВИНДАН У ПЛЕШУ

Ученици млађих и старијих разреда и наставници уживали су током дружења поводом обележавања дана Светог Саве у Плешу.
Након ЧОС-а и разговора о Светом Сави, наставница српског језика, Катарина Минић,организовала је квиз, кроз који су ученици величали лик и дело, и научили нешто ново о нашем светитељу. Добро осмишљен квиз, и сам ток часа, допринели су да време пролети, и да ученици пожеле да се такмичење продужи са „још неким питањем“, како би њихова група однела победу. Такмичарски дух, радозналост и духовитост ученика учинили су квиз веома занимљивим и узбудљивим.
Сви ученици и наставници су након квиза са осмехом препричавали догађај, који је ће остати упамћен као леп почетак другог полугодишта.