МИСЛИМО ЈЕДНИ НА ДРУГЕ

Децембар је месец празника и даривања која доносе радост свима – и онима који дарују и онима који примају. У овом тмурном времену које нам сурово мења живот не смемо да заборавимо на све те тренутке који некоме измаме осмех.
Колектив наше школе очувао је дух солидарности па често организује разне хуманитарне активности у које се укључују и ученици и наставници. Овог децембра смо одржали креативне радионице у матичној школи, Ратају, Плешу и Плочи на којима смо направили много украса и декорација. Реализатори ОЈР су поклонили продукте својих активности, неко новац за набавку материјала за радионице и акција се наставила.
Новогодишњи базари у школи и граду су привукли много пажње а и наши стални сарадници из околних радњи су се укључили и украсили своје излоге. Од зарађеног новца припремили смо пакетиће за наше ученике које живот није мазио. Само да знају да мислимо на њих, пружајући им љубав и подршку.