Почетак другог полугодишта – враћање у школске клупе

Поштовани,
На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја обавештавамо све ученике, родитеље и запослене наше школе да друго полугодиште школске 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године. На снази остају све мере безбедности у борби против ширења вируса Корона: обавезно ношење маски и код ученика и запослених, одржавање дистанце у учионици, ходнику, школском дворишту, школској кухињи,
дезинфекција руку.
На основу истог дописа настава у школи се одвија на исти начин као и у периоду од 1. септембра ове школске године и трајањем часова од 30 минута, тј:
* Млађи разреди матичне школе, продужени боравак наставу слушају сваког дана у школи, организовану у две смене с обзиром да је број ученика у свим одељењима већи од 15,
* Млађи разреди у издвојеним одељењима наставу слушају такође сваког дана у школи организовану кроз једну смену (одељења мања од 15 ученика),
* Старији разреди матичне школе наставу у школи слушају сваког другог дана с обзиром да је број ученика у свим одељењима већи од 15. У данима када су ученици кући наставу слушају на онлајн начин уз помоћ изабране платформе „Гугл учионице“.
* Старији разреди у издвојеним одељењима у Плешу, Плочи и Горњем Ратају наставу у школи слушају сваког дана (број ученика у свим овим одељењима је мањи од 15).
* Ученици посебних одељења, старији и млађи, наставу слушају у школи сваког дана.

НАПОМЕНА: сви запослени школе при доласку на посао дужни су да се јаве дежурним лицима за мерење телесне температуре. Свим родитељима наших ученика улаз у школу је забрањен (на основу дописа МПНТР у циљу спречавања ширења вируса Корона).

Директор школе:
Бојан Милетаковић