СТИГЛА СПОРТСКА ОПРЕМА И РЕКВИЗИТИ – ДОНАЦИЈА МИНИСТАРСТВА ОМЛАДИНЕ И СПОРТА И САВЕЗА ЗА ШКОЛСКИ СПОРТ

У ОШ“Аца Алексић“ стигла је донација вредна 5 000 евра, поклон Министарства омладине и спорта и Савеза за школски спорт. Реч је о спортској опреми која ће у многоме допринети да се спортске активности још више интензивирају на радост и деце и наставног особља. Директор школе, Михајло Милинчић истиче да је ОШ „Аца Алексић“ већ позната по својим школским спортским достигнућима и бројним секцијама, тако да ће ова донација свакако још више допринети афирмацији спорта у школама.
Овом приликом директор Милинчић се посебно захвалио ресорном министарству и министру Вањи Удовичићу, Жељку Танасковићу, председнику Савеза за школски спорт и СО Александровац.
Лепо време нам је ишло на руку, тако да смо забележили неке активности деце на терену за одбојку и у школском дворишту са новом опремом.