НОВОГОДИШЊА ЕКО ЧАРОЛИЈА

Данас су ученици четвртог разреда ОШ „Аца Алексић“ и предшколци ПУ „Наша радост“, заједно са учитељима и васпитачима, учествовали у креативно еко радионици и заједно израђивали новогодишње честитке и украсе од рециклажног материјала.
Кроз дружење, пуно смеха и лепог расположења предшколци су упознали своје можда будуће учитељице и доживели атмосферу у школи која их очекује од септембра месеца. Четвртаци су били добри домаћини спремни да помогну другарима у лепљењу, резању и склапању делова материјала у оригиналне целине.
Један од циљева радионице био је и да се свој деци скрене пажња на значај рециклаже, њену везу са очувањем животне средине, као и да кроз конкретне активности развију позитивне навике понашања.