ОДРЖАНА „ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО“

У организацији Црвеног крста Александровац, одржана “Трка за срећније детињство” на којој су учествовали ученици од 1. до 4. разреда школа са територије општине Александровац.
Под мотом “Имамо циљ, дођи на старт” одржано је, сада већ традиционално издање спортско – хуманитарног догађаја, на ком је учествовало преко 500 деце од првог до четвртог разреда из обе школе са подручја александровачке општине.
Сва средства прикупљена овом акцијом биће усмерена на решавање социјално-хуманитарних проблема деце која похађају поменуте школе.
Из Црвеног крста изразили су задовољство сјајним одзивом малишана који су се нашли на стази.
Организација трке је ове године припала Основној школи „Иво Лола Рибар“, а они су се својски потрудили да све протекне у најбољем реду.
Пријатељ трке био је наш највећи колектив „Вино Жупа“, а најбољи учесници награђени су наградама.