КОНЦЕРТ ЗА ПРВАКЕ

Ученици Музичке школе „Стеван Кристић“ из Крушевца, наставно одељење у Александровцу одржали су јуче концерт за наше најмлађе ученике. Уживали смо у предивним тоновима разних дела, композитора класичне музике, на клавиру и хармоници које су извели млади уметници Музичке школе.

Наступили су ученици: Андреа Малинић, Елена Чеврљаковић, Николина Пејић, Мина Ђорђевић, Угринић Павле, Ђорђе Живковић, Јована Јовковић, Миа Малинић, Анђелка Тоскић, Сара Живадиновић, Анђелија Гођић, Ана Миловановић, Лазар Милосављевић, Михајло Бићанин, Сузана Стефановић, Ана Живковић, Давид Видојевић, Бранко Станковић, Вук Самарџић и Илија Дуњић.

Концерт су пратили и професори младих уметника, Маргарета Рашић, Јелена Марјановић, Бојана Микић, Драган Миљковић и Милош Станојловић.

Уживали смо у делима Р. Шумана, М. Арона,Ј. Ванхаија, В. В. Терзића, Ј. Брамса, Ф. Шуберта, В. Гилоке, Ј. С. Баха, А. Рожиховског, Моцарта, Хендла, Хелера.

Музичка школа „Стеван Христић“ организује упис ученика који би волели да свирају клавир или хармонику, 24. маја ове године од 11 до 16 часова. Школа се налази на последњем спрату Дома културе у Александровцу, улаз са западне стране, код Ватрогасног дома и Диса.