Признање најбољима

Такмичења за школску 2017/2018. су завршена. Управа школе је и ове године доделила Дипломе најуспешнијим представницима наше школе. Сви ученици који су имали пласман на општинском, окружном и републичком нивоу су добили признање.

Присутним ученицима и наставницима су се на почетку обратили школски педагог Манасија Здравковић и директор школе Михајло Милинчић. Они су честитали овогодишњи успех и пожелели да и у будућем раду буду једнако ревносни. На овај начин, управа школе, поручује најбољим ученицима да их школа прати, подржава и награђује за сав напор који чине како би се име наше школе чуло по добрим резултатима.

Догађај је увеличао школски хор под управом наставнице Весне Дачић.

Напомињемо да републичко такмичење из биологије тек предстоји и одржаће се овог викенда. Представљаће нас Сара Угринић, ученица 8/1. Желимо јој пуно среће! То је наша шеста представница на републичком нивоу у овој школској години.

Још једном, свим ученицима и њиховим наставницима честитамо на пласманима и наградама.