На прослави Дана школе „Аксентије Максимовић“

Док носталгично прелиставамо старе ђачке албуме и пребирамо по успоменама, прижељкујемо (неки су и наглас прокоментарисали), да Сусрети школа постоје и данас.Имамо задовољство да вас обавестимо да је Тим за школско развојно планирање, а на иницијативу нашег директора, предвидео повезивање школа и јачу међусобну сарадњу у циљу размене искустава и дружења ученика. Први корак је учињен у Долову (општина Панчево), на прослави Дана школе „Аксентије Максимовић“. Најављено је братимљење школа које ће се реализовати 28. октобра на прослави 180. рођендана школе у Александровцу.. На фотографији, с лева на десно: директор ОШ „Аца Алексић“, Mihajlo Milincic и директор ОШ „Аксентије Максимовић“, Предраг Богатинчевић. У петогодишњем Плану су и друга, слична дешавања о чему ћемо вас благовремено извештавати.