СТАРИ ШКОЛСКИ СПОРТСКИ ТЕРЕНИ У НОВОМ РУХУ

Приче из Плеша и Плоче

Септембар 2020. године отпочео је жељно ишчекиваним сусретом са другарима у школском простору. Радост због поновног окупљања и дружења помало су помутиле ванредне мере – ношење маски, држање дистанце, изостанак руковања или грљења међу школским другарима, али и уобичајеног спортског надметања, коришћења лопти и других спортских реквизита.
Како би одржали ведрину духа у школској заједници, наставници и помоћни радници су се потрудили да старим справама на теренима за фудбал и кошарку у Плешу и Плочи подаре нови сјај. У Плешу су у школском дворишту офарбани кошеви и голови, док су се у Плочи забелели масивни стари голови за мали фудбал.
Док лопте поново не затресу мреже, ученици ће добро увежбати и утврдити вежбе за правилно држање и обликовање тела у бар мало лепшем и светлијем окружењу.