ДРУГАРСТВО ДО НЕБА

Акција коју су јуче организовали ученици седмог и осмог разреда из организације Црвеног крста основне школе ,,Аца Алексић“ заслужују велику пажњу.
Наиме, за наступајућу екскурзију њихова другарица нема новца а они никако не желе да без ње иду на путовање па су се организовали да прикупе новац како би друштво било комплетно.
Донели су од својих кућа зимницу, одевне предмете, украсе и организовали продају у центру града.
Велико срце ових малих а великих људи, може послужити као пример старијима да се мање баве политиком а више људима око себе, јер некоме је помоћ неопходна а да често то и незнамо.

Како смо сазнали прикупљен је део потребних средстава а кција се наставља до реализације јер весело друштво неће без омиљене другарице на путовање.

Све похале за акцију, браво другари, желимо вам сећан пут и леп провод.