ПРИЈЕМ ПРВАКА

ШКОЛСКО ЗВОНО ЈЕ ПОЗВАЛО ЂАКЕ, А НАРОЧИТО ПРВАКЕ ДА СЕ ПРИДРУЖЕ ВЕСЕЛОЈ ДРУЖИНИ „АЦИЋА“

Другог септембра почела је нова школска година. Највише узбуђења било је међу редовима првака и њихових родитеља.
ОШ „Аца Алексић“ је у своје окриље примила 86 првака, од тога 58 их је у матичној школи. Тим поводом припремили смо свечани пријем уз пригодан програм ученика другог разреда.
Успешан почетак школовања првацима су пожелели директор наше школе, Михајло Милинчић и председник Општине Александровац, др Мирко Михајловић који је дошао у пратњи шефа кабинета СО Александровац, Бобана Јовановића.
Овом приликом првацима су уручени поклони и добродошлице, дар Скупштине Општине Александровац.
СРЕЋАН ПОЛАЗАК У ШКОЛУ ЖЕЛИМО „МАЛИНИЋИМА“, „ЛЕЛИЋИМА“ И „РАЦИЋИМА“ ,КАО И НАШИМ ПРВАЦИМА НА ТЕРЕНУ!