КОВАЧИЦА – Братски сустрети

Дана 15. о5. 2019. године ОШ „Млада поколења“ из Ковачице је прославила Дан школе. На позив наших драгих побратима из Ковачице врло радо смо се одазвали и својим присуством увеличали њихову прославу.
Наишли смо на заиста искрену и топлу добродошлицу коју су нам драги домаћини приредили и која се осећала на сваком кораку.
Директор школе Ањичка Биреш у име колектива „Млада поколења“ уручила нам је Захвалницу за сарадњу са жељом да ће пријатељска и професионална размена трајати и убудуће на радост ученика и запосленик у оба колектива.
Братском дружењу је присуствовао, као и увек до сада, наш драги побратим и пријатељ, директор школе „Свети Георгије“ из Уздина Октавијан Крецу. Искрено пријатељство не познаје границе а различитост оплемењује.
Захваљујемо се домаћинима а ово дивно дружење остаће нам у најлепшем сећању.